Seviyeli Sohbet

  Seviyeli Sohbet Odaları 

Merhabalar,

 Sevgili Nefessohbet okurlarımız bugün sizlere makalede seviyeli Sohbet ortamlarından bahsedeceğim. Sizlerinde keyifle okuyacağı güzel bir konu olacağını düşünüyorum.

     Sohbet sitemizde  seviyeli insanların kendilerine makul tarzda sohbet etmeleri beklenti olarak gayet doğaldır. Bu beklentilerin dışında hareket eden insanlar için toplum içerisinde edepsiz, karaktersiz, terbiyesiz gibi sıfatlar yüklenir. Bunada cevre dahil bir çok etken var.Aslında bunu yapmak yerine onlara olumlu eleştiriler yaparak (ben dili kullanarak) hizaya gelmelerine yardımcı olmak daha etik bir davranıştır. Bilindiği kadar zor olmayan insan eğitimi ne yazık ki dünden bu günümüze  teknolojik gelişmelerin hızlı ilerlemesi ile zorlaştı.Fakat biz insanlar bu yönde  daha doğru adımlar sergilersek bu düşünce ve tutumda ki birçok insana faydalı olabiliriz.

Okullarda verilen eğitimler sohbet konulu başlıklar altında gençlere ve çocuklara öğretilmeye çalışılsa dahi tablet üzerinden yapılan eğitim sonucu ezberci bir neslin yetişmesi kaçınılmaz oldu.


Seviye kelime anlamı olarak bulunulan ortamın veya mevkinin şahsa yüklemiş olduğu uyması gereken kurallar çerçevesidir. Tam anlamıyla bu yolla kısacası emek galiba doğru olanıdır. Farklı kaynaklarda farklı şekilde nitelendirmelere rastlamanız mümkün olabilir. Bu tanımı, genellikle herk yaştan insanları rahatlıkla kavrayabilmesi için yaptığımızı parantez içerisinde bilmenizde fayda vardır. Büyüklerle yapılan hoş sohbetlerde  bir takım görgü kuralları bulunur. Yeni nesil buna tam olarak uymasada,Bunlara çok dikkat edilmelidir.

Bu kurallar genellikle bireyler aile terbiyesi adı altında verilmesi ön görülür, fakat bazen bireyler küçük yaşlarda alması gereken bir takım örnekleri yanlış alır yada algılar. Bu durum çocuk oldukları için yadırganmaz yalnızca büyükler ile nasıl konuşulması gerektiğini bilmediği için bazı topluluk içerisinde farklı kişiler tarafından eleştirilerin hedefi olabilir. İstenmeyen bu durum da ise, hemen birey de kendini savunma iç güdüsü ortaya çıkar ya da sonsuza dek susar. Bunlar çocukken önlemi alınması gereken konu ve durumlardır. Lakin bu durum için bir çok aile çok geç kalmıştır. Bu gibi durumlarda insanları en az şekilde eleştirip onların kendilerini toparlayıp kendilerini iyi hissettikleri bir noktada destek olup kaybetmek yerine kazanmaya çalışmalıyız. İşte bu zamanda ve durumda devreye biz girmekte seviyeli sohbet odalarımız olan Nefessohbet chat Sohbet sitemiz, seviyeli, ücretsiz, kaliteli , bedava ve hoş sohbetleri ile sizleri beklemekte, karşımızdakinin bir robot değil insan olduğu göz önüne alırsak her bir birey seviyeli ve kaliteli sohbet etme şansını ve hakkını hak etmektedir. Bunlardan biri neden siz olmayasınız. Yapacağınız. Mirc’den ya da web sitemizden bir rumuz seçerek bağlana basıp anında sohbet sitemize girip sohbete başlamanızdır bir merhabayla başlayan sohbet belki de hoş bir arkadaşlık güzel bir dostluk ya da büyük bir aşka dönüşebilir. Bunların hepsi seviyeli sohbeti temiz olan Www.Nefessohbet.com sohbet sitemizde mevcuttur. Lütfen sizlerde ziyaret edin gelin görün farkı görün zaten kendiniz kalmak isteyecek bu sıcak samimi seviyeli ortamda bir yeriniz olsun isteyeceksiniz. Siz kıymetli kullanıcılarımızı ve değerli misafirlerimizi aramızda görmek bizlere de mutluluk verecek. Hepinizi sitemize bekleriz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
92 okuma
4 Ağustos, 2022
Tanem Tanem
Tanem Tanem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?